Serwis samochodowy

Siemianowice Śląskie - Profesjonalny auto serwis w Twojej okolicy

O firmie

Serwis samochodowy i Stacja Kontroli pojazdów w Siemianowicach Śląskich

AMT serwis jest nowoczesnym warsztatem samochodowym działającym pod marką PROFIAUTO. Na rynku działamy od 2004 r. Od początku działalności zajmujemy się kompleksowymi naprawami samochodów osobowych oraz dostawczych jak również elektromechaniką , profesjonalnym serwisem ogumienia, klimatyzacji oraz przygotowujemy samochody do motorsportu.

Do napraw używamy części oryginalnych lub części homologowanych produkowanych przez firmy zachodnie, co bardzo obniża koszty napraw. Zapewniamy klientom kontrolę nad prowadzonymi pracami poprzez informowanie o konieczności wszelkich napraw, które ewentualnie pojawią się podczas wykonywanych prac. Dzięki temu Nasz klient ma pewność, co do ostatecznych kosztów naprawy.

AMT Serwis

Posiadamy dwie halę oraz najnowocześniejsze urządzenia. Naprawy wykonujemy bardzo solidnie udzielając oczywiście pełnej gwarancji. Długoletnie doświadczenie zebrane przez ten czas zaowocowało nam w dogłębnym poznaniu tej branży. Usługi świadczone przez Naszą firmę są profesjonalne i najwyższej jakości.

Nasza kadra jest wysoko wykwalifikowana, dzięki czemu zapewniamy fachową i rzetelną obsługę pod każdym względem dbając o Naszego klienta.

Od 2016 roku należymy do sieci ProfiAuto, która zrzesza najlepsze sklepy i hurtownie motoryzacyjne oraz serwisy samochodowe w kraju.

Naszym Klientom zapewniamy:

  • wykonanie usługi na najwyższym poziomie
  • dostęp do 300000 sprawdzonych części zamiennych
  • konkurencyjne ceny
  • brak kolejek (przy wcześniejszym umówieniu wizyty)
  • samochody zastępcze
  • biuro obsługi oraz poczekalnię

Zobacz galerię zdjęć »