O firmie

Serwis samochodowy i Stacja Kontroli pojazdów w Siemianowicach Śląskich

AMT serwis jest nowoczesnym warsztatem samochodowym działającym pod marką ProfiAuto. Na rynku działamy od 2004 roku, zdobywając klientów z całego Śląska. Od początku działalności zajmujemy się kompleksowymi naprawami samochodów osobowych i dostawczych jak również elektromechaniką, profesjonalnym serwisem ogumienia, klimatyzacji. Dodatkowo przygotowujemy samochody do motorsportu.

Do napraw używamy części oryginalnych lub części homologowanych produkowanych przez firmy zachodnie, co znacząco obniża koszty napraw. Zapewniamy klientom kontrolę nad prowadzonymi pracami przez bieżące informowanie ich o każdym z etapów naprawy. Dzięki temu nasz klient ma pewność co do ostatecznych kosztów naprawy.

AMT Serwis

Posiadamy dwie hale oraz najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne i naprawcze. Naprawy wykonujemy skutecznie i profesjonalnie udzielając klientom pełnej gwarancji. Długoletnie doświadczenie zebrane przez ten czas zaowocowało nam dogłębnym poznaniem tej branży i rozpoznaniem potrzeb współczesnych kierowców. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, dzięki czemu zapewniamy fachową i rzetelną obsługę pod każdym względem, dbając o naszego klienta. Usługi świadczone przez naszą firmę są profesjonalne i gwarantują bezpieczną, komfortową jazdę.

Od 2016 roku należymy do sieci ProfiAuto, która zrzesza najlepsze sklepy i hurtownie motoryzacyjne oraz serwisy samochodowe w kraju.

Naszym klientom zapewniamy:

  • wykonanie usługi na najwyższym poziomie,
  • dostęp do 300 000 sprawdzonych części zamiennych,
  • konkurencyjne ceny,
  • brak kolejek (przy wcześniejszym umówieniu wizyty),
  • samochody zastępcze,
  • biuro obsługi oraz poczekalnię.

Zobacz galerię zdjęć »